licensing - APN Promise Ukraine

licensing

Про програму CSP

ezgif.com-gif-maker (8)

Найважливіші питання щодо ліцензування

Cloud Solution Provider (CSP) – це революційний спосіб придбання послуг Microsoft. Всі хмарні продукти та сервіси Microsoft доступні в одному місці. Надані та активні відразу після замовлення в обліковому записі кінцевого клієнта. Найкоротший шлях від замовлення до реалізації потенціалу сервісів Microsoft.

В рамках CSP пропонуються наступні послуги: Office 365, Dynamics 365, Azure, Windows Server, SQL Server, RMS CAL, RDS CAL та інші.

В рамках моделі CSP ми виділяємо наступні лінійки продуктів та сервісів Microsoft:

Підписки Office 365 та Dynamics 365

Модель підписки хмарних сервісів Microsoft, що дозволяє відразу працювати в компанії будь-якого розміру (від 1 до 10 000 користувачів). Добре відомі всім офісні пакети Office, у тому числі WORD, EXCEL, PowerPoint, Outlook – ідеальна ділова пошта Exchange, до 5 ТБ місця у сховищі OneDrive. Поєднання функцій CRM та ERP завдяки платформі Dynamics 365 – сучасним та розумним хмарним додаткам, що дозволяють розвивати бізнес ваших клієнтів. Підписки на 1 місяць або на 1 рік, гарантія ціни на 12 місяців

Підписка Microsoft Azure

Microsoft Azure – це комплекс хмарних сервісів, який постійно розвивається та який полегшує будь-якій організації вирішувати бізнес-завдання. Забезпечує свободу створення, впровадження та управління додатками у величезній глобальній мережі з використанням ваших улюблених інструментів та структур. Створіть масштабоване рішення від 1 ВМ (модель IaaS) до рішень класу Enterprise, використовуючи визначені сервіси (модель Paas) або готові додатки в кожній з провідних ІТ-технологій (модель SaaS).

Підписки Microsoft Azure – Reserved Instances (RI)

Зарезервовані екземпляри віртуальних машин платформи Azure дозволять заощадити до 80% витрат на інфраструктуру, що заснована на моделі IaaS. Заплануйте витрати та видатки, пов'язані з інфраструктурою на 1 або навіть 3 роки. Стабільне середовище, гарантовані ресурси, максимальна доступність. У поєднанні з серверними підписками Windows Server – це найбільш економічно ефективна модель для будь-якої організації. Скористайтеся перевагами Azure Hybrid Benefit.

Серверні підписки – Microsoft Windows Server, SQL Server, підписки на доступ CAL

Windows Server, SQL Server та підписки на доступ RDS CAL та RMS CAL доступні відразу.Завжди актуальні версії, доступні для середовища Online (переваги Azure Hybrid Benefit, знижка до 40%) і для середовища OnPremise (ми отримуємо ключ активації та ISO в обраній нами версії). Існує можливість придбати підписку на 1 або 3 роки, повна синхронізація між середовищем Online та OnPremise.